Úkoly pro členy ;-)

Co jsme to měli udělat do další družinovky?

A to jsme měli mít?

Aby se už nikdo nemohl vymlouvat, že se něco neříkalo nebo že o ničem nevěděl. Je zde náš oddílový úkolníček :-D

Díky němu aspoň nezapomeneme na důležité věci. Aspoň nám pak půjde všechno pěkně od ruky.

Úkolníček

Pomůcky na odborku Výtvarník

Na kdy: 30.11.2018 Kdo: Výtvarníci
Na páteční schůzce (30.11.) budeme kreslit různými technikami. S sebou si přineste pastelky, černý fix a obyčejnou tužku. To bude pro tuto schůzku stačit.

Vánoční dárky

Do kdy: 7.12.2018 Kdo: Všichni
Jak jsme si říkali na družinovce, na Vánoční schůzce si budeme dávat dárky. Namysleme si, jaký dárek bychom si sami přáli dostat. Mělo by to být něco reálného do 50 Kč. Ten si pak každý zvlášť napíšeme na papírek. Ten dostane někdo jiný, kdo by nám dárek měl obstarat :-) Samozřejmě my zase pořídíme dárek někomu dalšímu.

Členské příspěvky

Do kdy: 31.11.2018 Kdo: Všichni
Do konce listopadu měli být odevzdány členské příspěvky na rok 2018/2019. Bohužel je mezi námi ještě pár hříšníků, co je neodevzdali. :-/
Základní příspěvek je 700 Kč. Pokud ale máte ve středisku (v 1., 2. nebo 4. oddílu) sourozence, příspěvek se zmenší na 600 Kč na hlavu.

Fotky zákona

Do kdy: co nejdřív Kdo: Švestky
Před nějakou dobou jsme fotili skautský zákon. Domluvili jsme se, že mi ty fotky pošlete. Bohužel do dneška je od většiny nemám. Můžete mi je poslat? Buď mailem nebo přes FB.
Mário

Pravidla družiny

Do kdy: co nejdřív Kdo: Šafrc & Moucha
Vytvořit a upevnit cedulku s pravidly, na kterých jsme se společně dohodli na schůzce na začátku roku.